buty

Fajny dodatek dla meżczyzn

Fajny dodatek dla meżczyzn

Opublikowany przez Szymon Zych | 2017/11/27

(...) W kwestii dodatków podkreślających styl i osobowość noszącej je osoby, moda zdecydowanie faworyzuje płeć piękną. Biżuteria damska występuje w wystarczająco szerokim asortymencie, żeby każda pani mogła dobrać ozdoby idealnie dopasowane do noszonego stroju. Panowie mają w tym temacie znacznie mniejszy wybór. Męska biżuteria właściwie ogranicza się do kilku dodatków. Nie każdy mężczyzna gustuje w pretensjonalnym i nieco "festyniarskim" stylu, jaki prezentują złote łańcuch, sygnety czy bransolety. Z kolei spinki do mankietów i krawatu pasują jedynie do garnituru, a nie każdy nosi taki strój na co dzień. Co zatem pozostaje panom, którzy za pomocą dodatków chcą podkreślić swój indywidualny styl? (...)

Artykuły powiązane: buty, obuwie, odzież

Artykuły powiązane: buty, obuwie, odzież

Najlepsze miejsce, żeby wybrać swoje brudy

Najlepsze miejsce, żeby wybrać swoje brudy

Opublikowany przez Szymon Zych | 2017/09/04

(...) Pralnie samoobsługowe, które znane jeszcze do nie dawna były tylko z amerykańskich filmów, stają się coraz popularniejsze w Polsce. Za odpowiednią opłatą, możemy skorzystać z pralek, które są ustawione w ogólnodostępnym pomieszczeniu - zazwyczaj w połączeniu z kawiarnią. Możliwość zamówienia kawy podczas oczekiwania na gotowe pranie jest dużym udogodnieniem i sposobem na miłe spędzenie czasu. Pralnia samoobsługowa w Poznaniu jest dogodnym (...)

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania

O modzie męskiej

O modzie męskiej

Opublikowany przez Karolina Mikuś | 2017/07/29

(...) Koszula stanowi nieodłączny atrybut eleganckiego mężczyzny. Firmy produkujące odzież odnotowują coraz lepszą sprzedaż tego elementu garderoby. W dzisiejszych czasach gdzie odpowiednia prezencja jest naszą wizytówką warto mieć w szafie przynajmniej kilka koszul. Pozostaje pytanie: w jakim sklepie kupić koszule męską. Możliwości jest kilka: Możemy wybrać się do popularnych sieciówek. Wybór jest ogromny. Można wybrać koszule taliowane, które podkreślają sylwetkę, albo krój regularny. Możemy wybierać pomiędzy koszulami formalnymi i casual. Należy pamiętać, że koszula przeznaczona do garnituru ma z reguły zaokrąglony dół i jest trochę dłuższe, żeby bez problemu można ją było włożyć w spodnie. Ceny koszul w sieciowych sklepach oscylują w granicach 60-100 złotych. Innym rozwiązaniem jest wybór sklepu z (...)

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania