Fajny dodatek dla meżczyzn

tagi: odzież, obuwie, buty


Fotografie:
odzież obuwie buty
 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

W kwestii dodatków podkreślających styl i osobowość noszącej je osoby, moda zdecydowanie faworyzuje płeć piękną.

Biżuteria damska występuje w wystarczająco szerokim asortymencie, żeby każda pani mogła dobrać ozdoby idealnie dopasowane do noszonego stroju. Panowie mają w tym temacie znacznie mniejszy wybór.
Męska biżuteria właściwie ogranicza się do kilku dodatków.

Nie każdy mężczyzna gustuje w pretensjonalnym i nieco "festyniarskim" stylu, jaki prezentują złote łańcuch, sygnety czy bransolety. Z kolei spinki do mankietów i krawatu pasują jedynie do garnituru, a nie każdy nosi taki strój na co dzień. Co zatem pozostaje panom, którzy za pomocą dodatków chcą podkreślić swój indywidualny styl? Oczywiście, że zegarek.


Zegarek zawsze powinien być dopasowany do konkretnej okazji, zatem każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej kolekcji przynajmniej kilka modeli, z których każdy będzie prezentował nieco odmienny styl. Należy pamiętać, że modne zegarki to nie tylko modele klasyczne czy eleganckie; od pewnego czasu rekordy popularności biją modele utrzymane w stylu fashion i casual, a sezon obecny wylansował trend na kolorowe zegarki typu unisex. Ich prosta forma sprawia, że tego typu modele będą pasowały do każdej niezobowiązującej okazji: sprawdzą się zarówno podczas wyjścia do pubu, jak i na nieoficjalnym spotkaniu rodzinnym. Każdy aktywny mężczyzna powinien posiadać przynajmniej jeden model sportowy, a najlepiej kilka, ponieważ sportowe zegarki męskie występują w niezliczonych wzorach i rodzajach. Rynek oferuje modele przeznaczone typowo do zadań specjalnych, jak np. nieco ciężki w formie Casio G-Shock, aż po niezwykle ekskluzywne i kosztowne zegarki jak Rolex Daytona, za równowartość którego można bez problemu kupić niemałe mieszkanie. 

Dokonując wyboru zegarka zawsze należy uwzględnić jego jakość, taki gadżet będzie nam bowiem służył przez wiele lat. Zegarki renomowanych producentów zachowują sprawność mechaniczną oraz walory estetyczne przez bardzo długi czas, zatem taką inwestycję jak zegarek ze strony https://dolinski.pl/zegarki-tissot/ śmiało można określić jako dobrze wydane pieniądze.

Zobacz także:

odzież, obuwie, buty

Podobne artykuły

rss icon Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.