O modzie męskiej

tagi: obuwie, ubrania, buty


Fotografie:
obuwie ubrania buty

Koszula stanowi nieodłączny atrybut eleganckiego mężczyzny.

Firmy produkujące odzież odnotowują coraz lepszą sprzedaż tego elementu garderoby. W dzisiejszych czasach gdzie odpowiednia prezencja jest naszą wizytówką warto mieć w szafie przynajmniej kilka koszul. Pozostaje pytanie: w jakim sklepie kupić koszule męską. Możliwości jest kilka: Możemy wybrać się do popularnych sieciówek. Wybór jest ogromny. Można wybrać koszule taliowane, które podkreślają sylwetkę, albo krój regularny. Możemy wybierać pomiędzy koszulami formalnymi i casual. Należy pamiętać, że koszula przeznaczona do garnituru ma z reguły zaokrąglony dół i jest trochę dłuższe, żeby bez problemu można ją było włożyć w spodnie. Ceny koszul w sieciowych sklepach oscylują w granicach 60-100 złotych. Innym rozwiązaniem jest wybór sklepu z eleganckimi koszulami. Cena ich jest często ponad dwukrotnie wyższa, ale jakość się ceni. Rozwiązaniem dla osób z dużym budżetem może być uszycie koszuli na miarę w pracowni krawieckiej. W internecie bez problemu znajdziemy adresy dobrych zakładów krawieckich szyjących koszule. Dobrym rozwiązaniem wydaje się zakup koszuli w internecie. Możemy uczynić to w serwisach aukcyjnych jak allegro lub w przeróżnych sklepach internetowych jak np. ten - E koszule - sklep z koszulami

Jeżeli chodzi o kolorystykę i wzory koszul to wciąż najpopularniejsze są koszule białe, granatowe. Wzorem, który od kilku lat zyskał nowe życie jest tzw. kratka Vichy (drobna). Biała koszula jest klasykiem w swoim gatunku. Jest idealna do garnituru, a białe koszule lniane są idealne na lato. Nawiązując do materiałów z jakich najlepiej jest korzystać, to zdecydowanie odradza się poliester. Koszule z dużą przewagą poliestru przypominają kartonowe płachty. Domieszka poliestru w koszuli jest odpowiednia jeżeli nie przekracza 10 % składu materiałowego. Przepuszczalność powietrza w takiej koszuli jest w zasadzie zerowa. Najpopularniejsza jest bawełna, a na lato dobrze mieć parę lnianych koszul. Istnieją także koszule wełniane albo flanelowe.

Jeżeli zajrzymy do internetu, zaobserwujemy bardzo dużą ilość blogów o modzie męskiej. To bardzo dobrze, że zmienia się świadomość ubioru u mężczyzn. Nie trzeba nikogo przekonywać jak odpowiednio dobrany do sytuacji strój wpłynie na postrzeganie nas u innych. Nie chodzi tu tylko o biznes. Naprawdę nie trzeba wielkich nakładów finansowych, aby dobrze się ubrać. Second-handy również mogą się okazać ciekawym rozwiązaniem.

Zobacz także:

obuwie, ubrania, buty

Podobne artykuły

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).