obuwie

Fajny dodatek dla meżczyzn

Fajny dodatek dla meżczyzn

Opublikowany przez Szymon Zych | 2017/11/27

(...) Oczywiście, że zegarek. Zegarek zawsze powinien być dopasowany do konkretnej okazji, zatem każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej kolekcji przynajmniej kilka modeli, z których każdy będzie prezentował nieco odmienny styl. Należy pamiętać, że modne zegarki to nie tylko modele klasyczne czy eleganckie; od pewnego czasu rekordy popularności biją modele utrzymane w stylu fashion i casual, a sezon obecny wylansował trend na kolorowe zegarki typu unisex. Ich prosta forma sprawia, że tego typu modele będą pasowały do każdej niezobowiązującej okazji: sprawdzą się zarówno podczas wyjścia do pubu, jak i na nieoficjalnym spotkaniu rodzinnym. Każdy aktywny mężczyzna powinien posiadać przynajmniej jeden model (...)

Artykuły powiązane: buty, obuwie, odzież

Artykuły powiązane: buty, obuwie, odzież

Najlepsze miejsce, żeby wybrać swoje brudy

Najlepsze miejsce, żeby wybrać swoje brudy

Opublikowany przez Szymon Zych | 2017/09/04

(...) rozwiązaniem dla studentów, którzy nie mają w domu pralki, czy osób, które przebywają poza swoim miejscem zamieszkania i potrzebują czystych ubrań. Jest to rozwiązanie dużo tańsze od pralni chemicznej, ponieważ płacisz za jeden cykl prania, a nie za każdy ciuch osobno. Pralnia samoobsługowa posiada pralki o różnych rozmiarach bębna. Dostępne są również suszarki do ubrań, dzięki którym nie musisz gnać do domu, żeby rozwiesić ciuchy - (...)

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania

O modzie męskiej

O modzie męskiej

Opublikowany przez Karolina Mikuś | 2017/07/29

(...) eleganckimi koszulami. Cena ich jest często ponad dwukrotnie wyższa, ale jakość się ceni. Rozwiązaniem dla osób z dużym budżetem może być uszycie koszuli na miarę w pracowni krawieckiej. W internecie bez problemu znajdziemy adresy dobrych zakładów krawieckich szyjących koszule. Dobrym rozwiązaniem wydaje się zakup koszuli w internecie. Możemy uczynić to w serwisach aukcyjnych jak allegro lub w przeróżnych sklepach internetowych jak np. ten - E koszule - sklep z koszulami Jeżeli chodzi o kolorystykę i wzory koszul to wciąż najpopularniejsze są koszule białe, granatowe. Wzorem, który od kilku lat zyskał nowe życie jest tzw. kratka Vichy (drobna). Biała koszula jest klasykiem w swoim gatunku. Jest idealna do garnituru, a białe koszule lniane są idealne na lato. Nawiązując do materiałów z jakich najlepiej jest (...)

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania

Artykuły powiązane: buty, obuwie, ubrania