Poznaj Azję

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Fotografie:
hobby rozrywka czas wolny


A może masz chęć zregenerować się, naładować baterie w 110% i odpocząć? Wybierz się do Japonii i spróbuj SPA w stylu ZEN. Zobaczysz kulturę japońską, religię japońską (zen, rozmaite odłamy buddyzmu, shintoizm). Wszystko to podane w spokojnym tempie, bez nacisku na pełne turystów atrakcje turystyczne. Doznasz cudowności orientalnej natury spacerując bambusowymi gajami, wodospadami, wąwozami, nadbrzeżnymi formacjami skalnymi, lasami górskimi.

W przypadku w którym lubisz wrażenia spróbuj Kraju Kwitnącej Wiśni w opcji dla aktywnych. Będziesz miał zwiedzić gorzelni sake, wędrować w Alpach Japońskich, przejechać się największym rollercoasterem na świecie, sposobność ćwiczyć aikido, relaksować się w gorących źródłach i próbować sił na automatach pachinko.

Nauczysz się zobaczysz najsłynniejsze monumenty Kraju Kwitnącej Wiśni, przygotować sushi, zobaczysz targ z owocami morza, przejedziesz się szybkim pociągiem shinkansen i spróbujesz wódka z ryżu Jeżeli jesteś amatorem kulinariów, może chciałbyś spróbować wycieczki do Japonii i wybrać się do Kraju Kwitnącej Wiśni na wycieczki egzotyczne pełne orientalnych smaków, podczas której poznałbyś bogactwo kuchni japońskiej? Wycieczka do Japonii jest szyta na miarę dla Ciebie..Wycieczki egzotyczne nie należą do najtańszych, ale czy tak naprawdę trzykrotne urlopy w tym samym hotelu nad tą samą plażą w tych samych kąpielówkach są równie ciekawe co egzotyczna eskapada do zupełnie innego kraju?

Myślałeś kiedyś czy by nie pojechać w kompletnie innym kierunku? Gdy prawie wszyscy jeżdżą do Grecji,Tunezji, Turcji, Bułgarii, Egiptu, Włoch, Chorwacji czy Hiszpanii, może warto pojechać do innego kraju?

Zamiast wyjazdu, podczas którego pozostajesz pod opieką rezydenta, który jest studentem filologii francuskiej, pracującej wakacyjnie, powinno się wybrać się na urlop z osobą, która jest prawdziwym pasjonatem tego co robi.

A gdyby tak zastanowić się nad ofertą wyprawy do kraju orientu, takiego jak Japonia? Pod względem turystycznym Kraj Kwitnącej Wiśni pokazuje się bardzo interesująco.


A gdy już zakochasz się w Japonii mamy propozycję kolejnej świetnej wyprawy. Zabierzemy Cię na wycieczki na Filipiny, do Birmy, do Chin, do Kambodży i wiele innych, jakie planujemy w przyszłości. Wycieczki do Azji to super pomysł na niezapomnianą wyprawę.
Informacja z ostatniej chwili - Izrael wycieczki do Ziemi Świętej. Szczegóły programu już niebawem.

Zobacz także:

hobby, rozrywka, czas wolny

Podobne artykuły

rss icon W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

rss icon Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

rss icon Polacy mają gen przedsiębiorczości

Polacy są jednym z najbardziej przedsiębiorczych narodów na Europie. Potwierdzają to badania ankietowe.