Sposób na integrację zespołu w firmie

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Fotografie:
hobby rozrywka czas wolny

Jeśli planujemy zorganizować imprezę integracyjną, powinniśmy na początku ustalić ogólny scenariusz całego przyjęcia.

To według niego będziemy podejmować się kolejnych zasad. Możemy więc tutaj zajrzeć na różnorodne strony internetowe. Na wielu witrynach znajdziemy gotowe scenariusze imprez integracyjnych. Wystarczy więc, że z nich skorzystamy.
A taki odpowiedni scenariusz imprezy firmowej pomoże nam w dalszym planowaniu przyjęcia. Zastanówmy się więc, jaka będzie tematyka całej zabawy. Może być ona nastawiona np. na gry sportowe. To naprawdę wspaniałe atrakcje, z których na pewno z chęcią skorzystają wszyscy nasi pracownicy. Możemy więc postawić np. na gry zespołowe. Świetnie sprawdzi się tutaj piłka nożna, którą zna każdy z nas. A pamiętajmy, że taka rywalizacja w grupach integruje zespół. Dlatego podzielmy swoich pracowników na dwie drużyny. 
Sami możemy zostać sędziami takich rozgrywek. A dzięki wspólnej grze w piłkę nożną pracownicy będą mogli się ze sobą zintegrować. Nauczą się również współpracy. Jednak pamiętajmy, że sama gra w piłkę nożną może tutaj nie wystarczyć. Dlatego zaproponujmy swojej ekipie również inne atrakcje. Może to być np. ścianka wspinaczkowa czy przeciąganie liny. Takie rozrywki na pewno spodobają się naszym pracownikom.
Imprezy integracyjne powinny być nastawione właśnie na wspólne zabawy oraz ciekawe rozgrywki. To dzięki temu cały nasz zespół będzie mógł nauczyć się współpracy. A dobra współpraca w każdej firmie jest bardzo ważnym elementem i kluczem do sukcesu.
Jeśli jednak nie chcemy lub nie potrafimy przygotować ciekawego scenariusza na taką rozrywkę wówczas z pomocą przyjdzie nam profesjonalna firma. W Warszawie poleciłbym capitalevent.pl który w sposób profesjonalny ogranizuje tego typu eventy. W internecie znajdziemy sporo innych firm.

Zobacz także:

hobby, rozrywka, czas wolny

Podobne artykuły

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

rss icon Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

rss icon Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.