Zabawa z dziećmi

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, żłobki, przedszkola


Fotografie:
hobby rozrywka czas wolny żłobki przedszkola
 • Niepubliczny Żłobek 'Pod Bocianem'

  ul. Orzeszkowej 12
  05-870 Błonie
  tel. 509 644 222
  e-mail: biuro@podbocianem.edu.pl

  http://www.podbocianem.edu.pl

Nasz żłobek to kontrpropozycja dla takich placówek jak tradycyjne żłobki Błonie czy przedszkole.Ponieważ wiemy, jak wiele rodziców codziennie potyka się z dylematem zostawienia swojego szkraba pod fachową opieką postanowiliśmy wam w tym pomóc. Doskonale wiemy, że rozdzielenie pociechy z opiekunami jest wydarzeniem doniosłym i najczęściej dramatycznym. Zarówno rodzice jak i maluch są tym bardzo przejęci.

Udowodnimy wam, iż pozostawienie bobasa w naszym żłobku to nic dramatycznego, a pociecha poczuje się w nim szybko bardzo miło.

Żłobek Pod Bocianem położony jest w miejscowości Błonie. To miejsce o przyjaznej i domowej atmosferze, gdzie maluchy bardzo szybko się odnajdują, uczą się wielu czynności manualnych, sportowych, kształtują swój intelekt, nawiązują nowe znajomości oraz kontakty z równolatkami. Grupy bobasów mają charakter stały, nie ma możliwości, by do grupy dochodziły inne szkraby w sposób tymczasowy lub losowy. Dzięki temu szkraby znają świetnie swoje towarzystwo, nie czują się onieśmielone, nie mają kłopotów z powtórnymi próbami przystosowywania do nowych warunków. Dla dzieci z większymi problemami adaptacyjnymi przygotowujemy spotkania z psychoanalitykiem, jakie mają na celu przygotowanie dziecka do dłuższego rozstania z opiekunami i rodzicami. Oferujemy wyżywienie ze żłobkowej stołówki. Zlokalizowanie naszego żłobka Pod Bocianem w Błoniach umożliwia bezproblemowy i łatwy dojazd rodziców ze swoimi pociechami właściwie z całej stolicy.

Otworzyliśmy niepubliczne żłobki i nazwaliśmy go 'Żłobek pod Bocianem'. Jest on dedykowany dla maluchów w wieku od pięciu miesięcy do roku.

Zobacz także:

hobby, rozrywka, czas wolny, żłobki, przedszkola

Podobne artykuły

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).